Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

ПРОФЕСИОНАЛНО НАПОЈУВАЊЕ OEM / ODM производител, еден-стоп НАПОЈУВАЊЕ РЕШЕНИЕ

Шенжен Rewoda Електроника копродукции, Ltd е на високо-технолошкиот корпорација специјализирана за развој и производство на производи за средни и мали напојување и кабелски производи. Ние се придржуваат до "задржи фокусирани и да останат прагматичен", како што нашиот оперативен филозофија, и се истрае во "духот на занаетчија" долу на деталите. Сите наши ресурси се централизирани во производство на специјализирани, елаборат и парична казна производи во индустријата за снабдување со електрична енергија.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не